Usługi

OFERTA FIRMY LET IT DRONE

Na początku każdego zlecenia przygotowywany jest plan prac. Jakie loty mają być wykonane, co jest ich celem.
Następnie dobierany jest potrzebny zestaw sprzętu oraz osoba lub zespół, który go obsłuży i wykona loty.
Ustalane są terminy lub ewentualnie teremini zapasowe wykonywania lotów.
Finalny materiał może zostać dostarczony po procesie stabilizacji.
Możemy również zlecić wykonanie montażu filmy naszym partnerom z którymi pracujemy od lat, którzy są odpowiedzialnym za dodatkowe usługi jak obróbka graficzna czy też audio-wizualna.USŁUGI FOTOGRAFICZNE

SESJA FOTO, SESJA AIR TO AIR

Dedykowany fotograf odpowiedzialny za wykonanie zdjęć samolotu na ziemi, krótki reportaż z przygotowań oraz z prac filmowych oraz sesje zdjęciową w powietrzu z samolotu.
 Pakiet zakłada wykonanie większej ilości gotowych zdjęć z możliwością wyboru 30 gotowych.

Cena: 2000zł netto
 Ok. 30zdjęc.FILM REKLAMOWY

VIDEO PROMO

Pakiet obejmuje zespół, który stworzy film reklamowy o długości do ok 180 sekund. Materiał Video będzie oparty o utwór muzyczny oraz dodatkowe efekty dźwiękowe. Całość ujęć będzie się składać z samolotu na ziemi, w trakcie przygotowań oraz w powietrzu. W ramach montażu Video zakładane są dwie sesje poprawkowe w których można zmienić tonacje kolorystyczną lub podmienić ujęcia.

Dodatkowo pakiet można poszerzyć o dodatkowy montaż materiałów Reels z nagranych juz ujęć. Długość materiałów przewiduje sie na ok 15-20 sekund.

 Całość prac filmowych może zostać nagrany i ukazany w formie dokumentu przez dodatkowy zespół filmowy. Dokument ten bedzie pokazywał jakie prace i kroki zostały podjęte w trakcie wykonywania projektu, z jakim trudnościami i emocjami mierzyli sie uczestnicy.

Zespół
Loty po obiektach, nagrania na torach samochodowych, przeloty po eventach, relacje są najczęściej wykonywane w dwóosobowym zespole. Przy transmisjach LIVE mogą pojawiać się już dodatkowe osoby, w trakcie wykonywania lotów w formacjach z innymi statkami powietrznymi zespół może składać się nawet z kilku osobowego zespołu. Zespół ten składać się może z Pilotów, Operatorów, Asystentów technicznych oraz personelu lotniczego i radio operatora.
Przygotowanie
Loty wykonywane na terenie Rzeczpospolitej Polski podlegają pod Polskie Prawo Lotnicze. Każdy z członków posiada odpowiednie uprawnienia do wykonywania konkretnych operacji lotniczych i się w nich specjalizuje. Loty w niektórych miejcach mogą znajdować się w strefach powietrznych i mogą wymagać specjalnych przygotowań oraz zezwoleń co może wpływać na czas realizacji oraz poziom skomplikowania zlecenia.
Warunki lotów
Loty dronami są zależne od wielu czynników, zarówno otoczenia jak i meteorologicznych. Ilość różnych czynników zewnętrznych zwiększających poziom skomplikowania operacji może wpływać na ich koszt chociażby z racji niesprzyjających warunków otoczenia.